Wrestling Turkey™

Good bye. Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

Good bye. Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Good bye.

YazarMesaj
Mr.Wrestlemania'
Mid Carder
Mid Carder
Mr.Wrestlemania'

Doğum tarihi : 31/12/91

Good bye. Empty
MesajKonu: Good bye.   Good bye. Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 5:22 pm

Good bye. 208frl1
Edge,Metalingus eşliğinde belinde World title ile geliyor.
Good bye. Edgetaunt
Turnbuckle'a çıkıp tauntunu yapıyor.
Edge:
-Seyirciler şok oluyor!Özellikle Edge,t-shirtlü birinin bu promoyu gördükten sonra ağızı açık kalıyor ve çoğu kişi açıklama bekliyor.Done It ALL!1988..1998..Bütün güreş yıllarım.Tabii bu federasyona başlayışım 1998 çok güzeldi.Hatırlıyorum ki Christian ile tag team maçlarına çıktık.14 kere Tag Team champion oldum..Kimi zaman Chris Jericho ile..Kimi zaman Hulk Hogan ile..Kimi zamanda en iyi arkadaşım ama son zamanlarda kavga ettiğim Christian ile..8 kez World Heavyweight Champion oldum!4 kez WWE Champion..(RPG'deki başarı ile 8 oluyor.)Toplam 12 kez Dünya şampiyonluğu!Çoğu kişiden yüksek.Hatta en çok !Gözleri yaşarır. Çoğu şeyi sizle yaşadım ve çoğu kez sizle güldüm.Çoğu kez sizle ağladım..Sizle birlikte parazitleri temizledim..Sizin sayenizde şampiyon oldum!Desteğiniz ile..Kimi zaman heeldim ve en sevilmeyen güreşçi oldum.Kimi zaman en sevilen güreşçi oldum ama ben biliyordumki sevilsem de sevilmesem de sizin kalbindeydim..WWE'de çok efsane bulundu.Heart Break Kid Shawn Michaels,Jim Duggan,Ric Flair..Ve çoğu!Ben de o efsanelerin arasına katılacağım ve 2008'de Ric Flair'ın Hall Of Fame'de yaptığı konuşma beni ağlatmıştı.Hala izledikçe ağlarım.Çünkü Ric Flair,beni yetiştirdi..Katkıda bulundu ve benim buralara gelmemi sağladı..Ve ben de sizin gibiydim!İzlerdim..İzlerdim ve 8 yaşımda Hulk Hogan'a ve Diesel'e ..Vay be,keşke ben de bu güreşçiler kadar kemer kazanıp,güreşebilseydim. derdim.Ve şimdi onlardan fazla kemer kazandım.32 kemer aldım!Onlardan daha iyi güreşiyorum.Ve onlardan daha fazla sevilerek bütün VWF aleminin gönlünde taht kurdum.Düşünsenize dostlarım!14 kere Tag champion olan,12 kez Dünya şampiyonluğu alan..5 kere IC champion'ı olan..İlk Money In The Bank'i kazanan,2010'da 30 kişi arasından tek çıkan Royal Rumble'ı kazanan ve 1 kez de US Champion olan Edge,artık gidiyor..Aranızdan bazılarınızın gözlerinin yaşlandığını görüyorum ama gitme vaktim..8 senedir boynumda sakatlık vardı ve bunu hiçbirinize söylemedim.WWE,WWF ve VWF'yi kırmamıştım! Ama maalesef artık vakti geldi. Birçok şeyi geride bırakmak zorunda kalacağım.. Christian'ı.. World Title'ı..Hayranlarımı ve birçok şeyi.The Undertaker'ın serisini bitirebilirdim belki ..İstesem yapabilirdim ama buna sağlığım izin vermedi.Fakat The Undertaker,bilmeni isterim ki ben bir rakip buldum bile sana!Ve Wrestlemania XXVII'da onla karşılabilirsin!Eğer bu Cumartesi Elimination Chamber'daki maçını kazanabilirsen..Bundan emin ol ki o kişi serini kıracak!O serini kırdığındada ben onu gelip,kutlıyacağım The Undertaker..Smackdown sana zindan olacak..Elimination Chamber veya çıkacağın her şov!The Undertaker,son zamanımı bana yaşattığın için teşekkür ederim.(VWF'te..)Tombstone'un yüzünden boynum sakatlandı..Hepsi senin hatandı..Ama konu bu değil.Ben ahmaklar hakkında konuşmayı bıraktım..Sizleri çok seviyorum ve kaç gündür nasıl size ayrılacağımı söylemeyi düşünüyorum..Ah maziler.Gözleri dolar.Ardından siler ve seyircilerin Edge,Edge,Edge seslerini dinleyerek kendini tatmin etmeye çalışır.Her tekil geceme renk kattınız ve her tekil gecemde sizleri düşündüm.Kariyerim boyunca birçok sakatlık geçirdim..Bazıları aylar sürdü,bazıları bir yılımı aldı,bazıları ise günler sürdü..Fakat boynumdan aldığım hasar..Hayatımı değiştirebilecek türden ve ben bunu burada aldım!O hasarı burada en sevdiğim işimde aldım..Sizler bu duruma dşürmek istemezdim.Sizleri ağlatmak istemezdim ,sizlere kötü şeyler yaşatmak istemezdim.Dediğim gibi her geceme şenlik verdiniz.Ve bıraktığımdan dolayı çok üzgünüm..8 yıl önce bunu yaşamıştım.Ah,keşke sizle tekrar olabilsem..Ve dünyaya tekrar gelseydim yine Edge'i görürdünüz!Gene karşınızda beni bulurdunuz!Ve her geceme tat verdiğiniz için teşekkür ederim.Bana bu zevki yaşattığınız ve desteklediğiniz için teşekkür ederim..Seyircilere öpücük gönderir.Ardından diliyle ağız çevresindeki göz yaşlarını siler.Kemeri yere bırakır.Ardından ringin dışına çıkar ve göz yaşlarını siler ardından rampada tauntunu yapar!

Ardından da Metalingus eşliğinde gider..

(Bir daha dönmiyeceğim..Görüşmek üzere.)

Good bye.
1 sayfadaki 1 sayfası