Wrestling Turkey™

D.Güiza:"Mutlu sona ulaşacağız" Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™

D.Güiza:"Mutlu sona ulaşacağız" Wwe_ra10
Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.
Wrestling Turkey™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

D.Güiza:"Mutlu sona ulaşacağız"

YazarMesaj
HoLy ImmortaL
Mid Carder
Mid Carder
HoLy ImmortaL

Doğum tarihi : 28/01/97

D.Güiza:"Mutlu sona ulaşacağız" Empty
MesajKonu: D.Güiza:"Mutlu sona ulaşacağız"   D.Güiza:"Mutlu sona ulaşacağız" Icon_minitimePtsi Nis. 25, 2011 2:21 pm

Spor Toto Süper Lig'in 30. haftasında Bucaspor'u mağlup eden Fenerbahçe'de kritik bir gole imza atan İspanyol golcü Daniel Guiza, karşılaşmanın ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Maça girer girmez golle buluşan İspanyol forvet Daniel Güiza ise kendisine maçta şans veren teknik direktör Aykut Kocaman'a teşekkür ederek, "Attığım golle öne geçtik. Attığım golden sonra taraftarların da bana ne kadar güvendiklerini gördüm. Artık az kaldı. Sonuna kadar gidip mutlu sona ulaşacağız" dedi.

Gol attıktan sonra gözyaşlarını tutamadığının hatırlatılması üzerine tekrar gözyaşlarını tutamayan Güiza, bir süre ağladıktan sonra, "Çok uzun zaman geçti. Uzun zaman sonra geri dönmek böyle etkiliyor. Çok dakika alamadım. Oynamak isteyip oynamamak beni üzdü. Attığım golle inşallah takımın şampiyonluğuna katkıda bulunabilirim" diye konuştu.

D.Güiza:"Mutlu sona ulaşacağız"
1 sayfadaki 1 sayfası